Alibeyköy Evden Eve Nakliyat


Alibeyköy evden eve nakliyat İstanbul içerisinde ve şehirler arası bütün ev taşıma ve depolama hizmetlerinizi kurumsal anlamda profesyonel olarak üstleniyoruz. Taşınmaların tamamı bizim için çok önemli ve değerlidir. Boyutu ne olursa olsun, önemli olan aldığımız işi hakkıyla teslim edebilmektir.

Alibeyköy'de evden eve nakliyat işlerinizi yaparken kesinlikle sizin istekleriniz bizim için çok önemlidir. Genel olarak neredeyse Alibeyköy içerisinde her sokakta çalışma yaptık. Bu çalışmalarımızın tamamını sizlere referans olarak gösterebiliriz. Referasn listemize sitemizin referans bölümünden ulaşabilir ve istediğiniz müşterimizle görüşebilirsiniz.

Gerek ev taşıma gerek ofis taşıma ve depolama konusunda sunduğumuz hizmetten müşterilerimizin memnun ayrılması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bir çok nakliyat firması da burada hizmet sunuyoruz fakat bunların çoğu yetki belgelerine sahip değil. Taşınma esnaksında eşyalarınızı sigortalama hakları bulunmuyor. Ev taşıma yetki belgesi olmayan bir firma eşyalarınızı taşırken kırarsa ya da çalarsa hiç bir hak idda edemezsiniz.

Bu nedenle bizim gibi kurumsallığını tamamlamış ve profesyonel firmalarla çalışmak zorundasınız. Yapacağınız işlerin tamamında bütün yetki belgelerine sahip olan firmamız, taşınmaların başından sonuna kadar eşyaları sigortalıyor. Ve oluşabilecek bütün hasarları firma olarak karşılıyor ve arkasında duruyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Alibeyköy Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz