Avcılar Evden Eve Nakliyat


Avcılar evden eve nakliyat firması olarak Avcılar içerisinden ev taşıma hizmetini fiyatları ve hizmet kalitesinin açık farkı ile sunuyoruz. Eşyalarınızın taşınma esnasında ne kadar iyi bir şekilde taşınmasını istiyorsanız emin olun biz sizden daha çok bunu istiyoruz. Çünkü bizim işimiz ev eşyası taşımak ve bu konuda en iyi hizmeti sunmak zorundayız.

Eşya taşımacılığında önemli olan unsurların başında çalışan personelinizin profesyonelliği ve güvenilirliği gelmektedir. Eğer personeliniz gerçekten işinde iyi ve uzmansa taşınma esnasında hiç bir hata yapmadan ve işini severek çalışıyorsa eşyalarınız kesinlikle hatasız ve mükemmel olarak taşınacaktır. Biz en büyük yatırımımızı personelimize yapmaktayız.

Bir personelin bizimle çalışabilmesi için en az beş yıl ev taşıma tecrübesinin olması gerekmektedir. Aynı zamanda bir marangozun da bizimle çalışabilmesi için Marangozluk sertifikasının olması gerekmektedir. Nakliye hizmeti sunarken işimizi şansa bırakamayız. Önlemimizi baştan en iyi şekilde alarak taşınmanız için bütün hazırlığımızı personelimiz ve kullandığımız bütün araç gereçlerle eksiksiz olarak hazır hale getirmeliyiz.

Amacımız bizimle çalışırken ya da bizden hizmet satın aldığınızda çalışma koşullarımızdan ve verdiğimiz hizmetin profesyonelliğinden memnun kalmanızdır. Evden eve nakliyat hizmetini kurumsal bir firmadan sorunsuz almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Avcılar Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz