Bakırköy Evden Eve Nakliyat


Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firması olarak ev taşıma fiyatları ve ev taşıma koşulları ile içinizi rahatlatıyor ve profesyonel olarak nakliye hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız ister şehir içi taşınsın isterseniz de şehirler arası taşınsın biz her zaman her koşulda yanınızdayız. Firmamız hem fiyatları hem de çağın gelişen teknolojisi ile birlikte hizmet sektöründe beklenen en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

İyi bir ev taşıma hizmeti satın almak için tek yapmanız gereken firmamızı aramak. Bizi arayarak taşınma işleminizin %50’sini halletmiş sayılacaksınız. Firmamızla anlaştığınız taktirde eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağını artık siz değil biz düşüneceğiz.

Tamamıyla profesyonel kişilerden oluşan ekiplerimiz bizim en büyük yatırımımızdır. İşlerine sadık ve evden eve nakliyat hizmetini benimsemiş kişilerden oluşan personellerimiz sizlere en iyisini sunabilmek için her zaman hazırdırlar.

Kısaca nasıl çalıştığımızdan bahsedecek olursak: Firmamız ücretsiz olarak önceden keşif yapmaktadır. Yani expertiz hizmetimiz ücretsizdir. Uzman personelimiz tarafından yapılan keşif sonucu eşyalarınızın taşınması için gerekli olacak malzemeler ve bu malzemelerle birlikte kullanılacak olan araç gereçler belirlenmektedir. Bunlar belirlendikten sonra nasıl bir araçla eşyalarınızın taşınması gerektiğine karar verilir.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Bakırköy Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz