Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat


Beylikdüzü evden eve nakliyat firması olan Marmara Ev Ofis Taşıma Ltd. Şti. Kurumsal olarak profesyonel ev ofis taşıma hizmetleri sunuyor. Ev taşıma fiyatları ve sunduğu hizmetin en iyi nakliyat firmaları arasında yol gösterici nitelikte oluşu nedeni ile firmamız nakliyat şirketleri arasında lider konumdadır.

Türkiye'nin en uzak noktasına ya da en uzak noktadan İstanbul'a taşınabilirsiniz. ŞEhirler arası evden eve nakliyat Beylikdüzü merkezli olan firmamız tarafından Türkiye içerisinde her noktaya ve her köşeye var. Şehirler arası taşımalarda eşyalarınız Sigortalanmaktadır.

Beylikdüzü içerisinde en iyi nakliyat firması olarak eşyalarınızı bütün hasarlara karşı sigortalıyoruz. Taşınma esnasında oluşabilecek bütün hasarlara karşı eşyalarınız büyük bir titizlikle ambalajlanıp, paketleniyor. Her ihtimale karşı eşyalarınız taşınma sigortası ile garanti altına alınıyor.

Kurumsal anlamda sigortalı ve profesyonel ev eşyası taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyaların hijyenik kurallara uygun bir biçimde paketlenip, ambalajlanarak taşınması ve alındığı gibi teslim edilmesi firmamıza aittir.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Beylikdüzü Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz