Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat


Büyükçekmece evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda firmamız ofis taşımacılığı ve şehirler arası ev taşıma hizmetini de sigortalı ve profesyonel olarak sunuyor. Eşyalarınız için en iyi nasıl taşınır ve teslim edilir planlaması yaparak taşınmalardan en iyi sonucu almanızı amaçlıyoruz.

Büyükçekmece ev taşıma için yoğun olan bir bölge fakat yakıt açısından çok maliyeti olan bir yer olduğu için firmamız burada garaj ve iletişim bürosu oluşturdu. Bu büromuz ve garajımız sayesinde eşyalarınızı taşırken yakıt masrafını düşürerek sizlere düşük fiyat uygulamaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz genel olarak bizi tanımaktadır.

Bu nedenle yaptığımız hizmetten memnun ve hizmetimiz hakkında geniş bilgiye sahipler. Bu nedenle müşterilerimiz taşınma için kesinlikle bizi seçiyorlar. Fakat firmamız da müşterilerine fiyat konusunda yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Büyükçekmece ev taşıma hizmeti sunarken amacımız eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması ve kurulmasıdır. Eşyalar nasıl ve ne şekilde taşınırsa daha iyi sonuç elde edebiliriz hesaplaması yapıyoruz.

Bu nedenle taşınma için zorunlu olan giderleri kısma durumumuz olamaz. Ev taşırken amacımız en ucuz fiyatla paldır küldür taşıma yapmak değil. Eyaları sıfır hata ile taşımak ve yerleştirmektir. Bu doğrultuda işin iyi bir şekilde sonuç almasını etkileyecek taşınmaları kötü yönde etkileyecek yönde kısıtlamalara giriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Büyükçekmece Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz