Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat sektöründe uzmanlaşmış olan firmamız ile çalışmak istediğiniz takdirde sizlere standart olarak; marangoz, elektrikçi, tesisatçımızdan oluşan bir ekip de sizlere destek sağlamak için işlerinin başında olacaklardır. Ayrıca hijyen kurallarına en üst seviyede hassasiyet gösteren ekibimizin başında da bir ekip şefi olup gerektiğinde ekibe yol gösterici olacaktır.

Eşyalarının büyük bir dikkat ile köpük, hava kabarcıklı pıt pıtlar ve köşe bentler yardımı ile paket edilmektedir. Ambalaj, köpük, mukavva gibi malzemeler kullanarak eşyalarınıza zarar gelmemesi için özen gösterilmektedir.

Hassasiyet ile paketlenmiş eşyaların özenle araçlara yerleştirilmesini sağlamak da Ev Taşıma için olmazsa olmazlarındandır. Çünkü bir eşya ne kadar iyi paketlenirse paketlensin düzenli yerleştirilmez ya da yerleştirilirken dikkat edilmezse paketleme işi tek başına yeterli gelmeyecektir.

Nakliyat için kullandığımız araçlarımızın çelik kasalı ve kapalı olma özelliği sayesinde araç hareket halinde iken ani hareketlerde içindeki eşyanın zarar görmesini engellemiş olacaktır. Evden eve nakliyatta hem İstanbul içine hem de şehirlerarası hizmet sağladığımızdan araçlarımızda yol durumuna göre değişim göstermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası evden eve nakliyat için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz