Kadıköy Evden Eve Nakliyat


Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması olan MARMARA NAKLİYAT 1971 yılından beri İstanbul Kadıköy’de evden eve nakliyat, ofis taşıma ve ev eşyası depolama hizmeti sunmaktadır. Firmamız Kadıköy’de her sokakta ve neredeyse her bina da referanslara sahiptir. Çok iyi tanıdığımız bu semtte verdiğimiz hizmetin nasıl olması gerektiğini de çok iyi biliyoruz.

Evden eve nakliyat hizmeti sunarken, anahtar teslimi hizmet anlayışımızla eşyalarınızı aldığımız gibi diziyoruz. Taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasara karşı da eşyalarınızı SİGORTA YAPILMAKTADIR. Biz işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Fakat iş yapma zamanında oluşabilecek her kaza için hem çalışanlarımızı hem de taşıdığımız eşyaları sigortalamak zorundayız.

Eşyalarınızı taşıtmadan önce firmamızın ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşınma bedeli karşılıklı konuşularak netleşir. Ayrıca eksperin imza yetkisi bulunmaktadır. Anlaştıktan sonra taşınmanızın sağlıklı bir şekilde oluşabileceğini barındıran ve bütün sözlerimizi yazdığımız evden eve nakliyat sözleşmemizi imzalıyoruz.

Ev taşıma ve profesyonel ev eşyası depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızın ister taşıma isterseniz de depolama hizmetinde en küçük hasarından ya da lekesinden firmamız sorumludur. Uzun yıllardır Kadıköy’de evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bu bölgede tanınan ve ev taşıma denince akla gelen ilk firmadır.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Kadıköy Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz