Kağıthane Evden Eve Nakliyat


Kağıthane evden eve nakliyat hizmeti için sizlere uzman çözümleri uygun fiyatları ile sunuyoruz. Ev Taşımacılığında 30 yılı aşkındır süren tecrübemiz ve esnaf bilincimizle her zaman aynı enerji ve sadakatle hizmetinizdeyiz. Eşyalarınıza değer veriyorsanız sorunsuz taşınması için bizi aramalısınız. Aynı zamanda taşıma için gelen firmanın kurumsal, çalışanlarının da profesyonel olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ev Taşıma için gönderdiğimiz bütün ekiplerimizde sabit olarak marangoz, elektrik ustası ve tesisatçımız bulunmaktadır. Bu sayede evinizdeki mobilya, beyaz eşya ve avizelerinin sertifika sahibi elemanlarımız tarafından sökülüp taşınılan yeni evde sizin istediğiniz yerlere tekrar kurulmaktadır. Bütün ambalajlama ve paketleme sistemimiz darbe emici nitelikte olup aynı zamanda hijyen koşullarına da uygundur.

Kağıthane’de nakliye ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayacağınız Kağıthane nakliyat profesyonel bir nakliye hizmetinde sizler için faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Nakliye hizmetinde kaliteyi ve güveni arayanların tercih edeceği firmamız alacağınız hizmetin rahatlığını sizlere yaşatacak. Taşınma ihtiyaçlarınızda artık günler öncesinden eşyalarınızı hazırlamaya gerek duymayacaksınız.

Firmamızla yapacağınız hizmet sözleşmesine istinaden adresinize gelecek olan personellerimiz eşyalarınızın taşınma sırasında güvenliğini sağlayacak malzemelerle paketlenmesini sağlayacaktır. Deneyimli personellerimizin itina ile sağlamış olduğu nakliye hizmetinde firmamız garantisinde eşyalarınızın adresinizden alınıp adresinize teslimi gerçekleştirilir.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Kağıthane Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz