Kartal Evden Eve Nakliyat


Kartal Evden Eve Nakliyat ve ev taşıma hizmetini bizden alarak eşyalarınızın sorunsuz bi şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Nakliyat hizmeti alacağınız bir firma arıyorsanız Kartal nakliyat beklentilerinizin de üstünde kaliteli bir hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana artan personel kadrosu ve genişleyen hizmet ağı ile sizler de firmamız hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Hizmet istikrarından ödün vermeden sürdürdüğümüz nakliye hizmet faaliyetlerinde en kaliteli hizmeti en ekonomi fiyat avantajlarıyla almanızı sağlıyoruz.

Evinizi taşırken en ince ayrıntıya kadar düşünerek hareket etmekteyiz. Kullandığımız malzemelerden tutun çalışanlarımıza kadar hep en iyisi ve en profesyonel olanını seçmekteyiz. Bu sayede verdiğimiz hizmeti evden eve nakliyatın tavsiye sistemi üzerinden genişleterek geliştirmekteyiz.

Firmamız kurulduğundan bu yana hiç bir reklam ya da promosyona ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Bundaki en büyük etken ise verdiğimiz hizmete önem vermemiz ve profesyonelliği ile yerine getirmemizdir. Taşıma personellerimizin tamamının içerisinde marangoz, elektrikçi ve tesisatçımız bulunmaktadır. Amacımız bizimle çalıştıktan sonra herhangi bir ekstra ustaya ihtiyaç duymadan evinize direk yerleşebilmenizdir. Eşyalarınızın sadece taşınması bizim için yeterli değildir. Aynı zamanda evinize ne kadar iyi ve hızlı yerleşip düzeninizi kurabilmeniz de bizim için çok önemlidir.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Kartal Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz