Maltepe Evden Eve Nakliyat


Maltepe Evden Eve nakliyat firması olarak kurumsal ve tamamı ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızın hijyenik koşullar altında ve sıfır hata ile sigortalı bir şekilde taşıyıp yeni adresinizde kuruyoruz. Bizimle anlaştığınız taktirde sizin taşınma için önceden yapmanızı gerektirecek hiç bir çalışma yoktur. Günhan Nakliyat güvencesiyle tüm eşyalarınızın nasıl taşınacağı derdini ortadan kaldırıyoruz.

Her ekibimizde standart olarak bir Elektrikçi, Sertifikalı Marangoz ve Tesisatçı bulunmaktadır. Bu personellerimiz mobilyalar, beyaz eşyalar ve avizelerinizin söküm kurulum işlemlerini yapmaktadırlar.

Evinizde bulunan her şey darbe emici köpüklerle temizlik kurallarına uygun olarak tek tek paketlenip ambalajlanarak taşınmaktadır. Evlerinizin veya iş yerinizin bir yerden başka bir yere taşınması gerektiğinde nakliye ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacağınıza firmamız güvenle eşyalarınızın taşınmasını sağlayacak.

Deneyimli personel kadrosu ile uzun yıllar sürdürdüğü nakliye hizmet faaliyetinde memnun müşterileri ile daha da genişleyen bir hizmet ağına sahip olan firmamızın personel kadrosu da her geçen gün artmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Maltepe Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz