Sarıyer Evden Eve Nakliyat


Sarıyer Evden Eve Nakliyat ev taşıma hizmetimizi uygun fiyatları ve profesyonel hizmeti ile sizlere sunuyoruz. Firmamızın sunduğu hizmetten memnun kalmamanız durumunda sizden ödeme talebinde bulunmuyoruz. Günhan Nakliyat farkı ile alacağınız hizmetin rahatlığını sizler de yaşayacaksınız. Nakliye hizmetinde kaliteyi ve güveni arayanların Sarıyer ilçesinde tek tercih edeceği firmamız eşyalarınızın adresinizden alınıp yeni adresinize naklini hızlıca gerçekleştirmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana firmamız tavsiye sistemiz üzerine çalışmaktadır. Bizim için ticari çıkarlarımızdan önce müşterilerimizden bizden memnun kalması çok önemlidir. Bir müşterinin tavsiyesi üzerine bir çok müşteriye ulaşabileceğimizin farkındayız. Bu nedenle nakliyat hizmeti sunarken eşyalarınız çok ya da az bizim için önemli olan taşınmanızı söz verdiğimiz gibi bitirip teslim edebilmektir.

Her ekibimizde standart olarak bir elektrikçi, marangoz ve tesisat ustası bulunmaktadır. Bu personellerimiz avize mobilya ve beyaz eşyalarınızın söküm kurulum işlemlerini yapmaktadır. Bir personelin bizimle çalışabilmesi için en az beş yıl ev ya da ofis eşyası taşıma deneyiminin bulunması gerekmektedir. Kadrolarımızı belirlerken öncelikle saygı işini sevme ve profesyonellik aramaktayız.

Eşyalarınızda hiçbir kırılma veya çizilme gibi problemlerin yaşanmayacağı hizmetlerimizde alacağınız hizmetin rahatlığını sizler de yaşayacaksınız. Taşınma ihtiyaçlarınızda günler öncesinden eşyalarınızı toplama derdi yaşamayacaksınız. Sizin yerinize adresinize gelecek olan deneyimli personellerimiz evinizin veya iş yerinizin tüm eşyalarını itina ile hızlıca toparlayarak paketleyecektir. Bu sayede eşyalarınız hiçbir zarar görmeden aracımıza personellerimiz tarafından nakledilecek ve yeni adresinize ulaştırılacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Sarıyer Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz