Şişli Evden Eve Nakliyat


Şişli evden eve nakliyat hizmeti Marmara Nakliyat ile çok kolay ve pratik. Eşyalarınızın taşınması, kurulması ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için bizi aramanız yeterli. 1971 yılından bu yana hizmet sunan firmamızın taşınmaların tamamı için profesyonel çözümleri bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti sunarken amacımız evinizi aldığımız gibi taşımak ve sorunsuz bir şekilde kurulumunu yaparak teslime etmektir. Bu hizmeti sunarken hem bir sonraki referansımızın sizin olacağını bilmek ve çevrenizdeki taşınmalarda bizi tavsiye edeceğinizi bilmek de işimizi son derece iyi ve indirimli fiyatlarla yapmaya teşvik ediyor.

Eşyalarınızı taşımadan önce kesinlikle taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı EŞYA SİGORTASI yapmaktayız. Bizi arayarak taşınması gereken bir eviniz ya da iş yeriniz olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Bu durumda ücretsiz ekpertiz hizmetimizi devreye sokmaktayız. Eksper eşyalarınıza ve taşınacağınız yere bakarak sizin için en uygun fiyatı çıkarmakta ve vereceğimiz hizmeti ayrıntılarıyla kapsayan evden eve nakliyat sözleşmesi yapmaktadır.

Çalışanlarımızın tamamı profesyonel kişilerden oluşmakta ve firmamız bünyesi altında sigortalı olarak çalışmaktadırlar. Taşımalar için yönlendirdiğimiz bütün ekiplerimizde marangoz, tesisatçı ve elektirikçi bulunmaktadır. Bu personellerimiz mobilya, avize ve beyaz eşyalarınızın sökülüp taşınılan yeni adreste kurulma hizmetini sunmaktadırlar. Evinizde bulunan bütün eşyalarınız koruyucu ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile özenle sarılarak taşınılan yerde sizin istediğiniz yerlere tekrar kurulmaktadır. Taşımalarda hasar almadan iş yapmak bizim için yeterli değil. Aynı zamanda hijyen koşullarına uygun ve tamamı ile yerleşmiş bir düzende evinizi teslim ediyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz


  • Şişli Depolama

    Ev eşyası depolama emek ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Depolama hizmeti sunacak olan firmanın, iyi bir depolama alanına sahip olması ve depolama için de yeterli birikim ve maddi güce sahip olması gerekmektedir. Günümüzde arayacağınız bütün firmalara depolama hizmeti sunduğunu idda edebilir ya da sunduklarını sanarlar.

  • ŞehirlerArası Nakliyat

    Şehirlerarası Villa Taşımacılığı için gerekli olan bütün ekipmanlar ve yetkiye sahip olan şirketimiz ile artık içiniz rahat olarak ev taşıyabiliyorsunuz. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken çok dikkatli olmak zorundasınız. Bunun nedenlerini ve iyi bir taşımanın nasıl oalcağını sizlere açık ve net olacak şekilde belirteceğiz.

Hakkimizda

İnsanların angarya olarak gördüğü ve gözlerinde büyüttükleri bu işlemleri biz büyük bir titizlikle yaparken size yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Marmara Nakliyat olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için beraber çalıştığımız ekibin profesyonelliğine büyük önem verdiğimiz gibi teknolojinin tüm imkanlarından da faydalanmaya özen gösteriyoruz